03-777-4959

משלוחים

להזמין או לא להזמין? זאת השאלה. רעבים? בא לכם ארוחה טעימה פצץ? יש לנו בשבילכם אחלה מבצעים מפנקים. יאללה תרימו טלפון ותזמינו.

משלוח המבורגר בבתי ים. בשרים בכשרון מהדרין

 

אוהבים ארוחות אנינות טעם, בשריות, מזינות ובעיקר כשרות על פי כשרות המהדרין? הבשורה המשמחת היא כי לנו בהמבורגר פצץ פרמיום המבורגריה עם טעמים מדהימים

 

מאפשרים לכם להזמין את מה שאתם צריכים או רוצים להפסקת צהרים במשרד, פינוק עם חברים בבית או לחילופין הזמנה מפנקת שתגיע ישירות אליכם הביתה.

 

הייתם מאמינים? עכשיו, לאחר שבחנו כל מנה ומנה וביצענו את כל דרישות הכשרות כל מה שנותר זה להזמין אתכם לבקר באתר שלנו ולהזמין את המנה שתהפוך בקרוב האהובה עליכם, על העמיתים לעבודה או לחברים הקרובים.

 

מחפשים מקום שכיף לאכול בו? אם אתם צריכים ארוחות נקיות, מזינות ובעיקר כאלה שיהפכו שגרת היום שלכם בבית או במשרד, כדי שתכירו את הפצץ שבהמבורגר, המבורגר פצץ כל סוגי ההמבורגר, קינוחים מדהימים, תוספות למכביר ואפילו שילובי קומבינציה 

 

שיהפכו את הארוחה לא רק לטעימה אלא שווה לטווח הארוך ולא תגרע מהתקציב החודשי שאותו הקצבתם לעצמכם מראש.

 

המבוגר פצץ פרמיום. המבורגר מדהים וטעמים שאסור לפספס

 

מתלבטים בין המבורגר 100 גרם להמבורגר 250 גרם, אנטרקוט או פרמיום? אצלינו בהמבורגר פצץ פרמיום אתם מחליטים מה הכי מתאים לכם בין שזה בקר ובין שזה פילה עוף.

 

לכאן או לכאן, כל המנות שתפגשו בתפריט הן כשרות מהדרין, מוגשות טרי ואינן כלולות בהגדרת הבשר המעובד.

 

יש משלוחים? בדיוק כאן אנחנו נכנסים לתמונה!

 

רוצים להזמין ארוחת קומבינציה לכל החברים שיושבים אתכם בבית וצופים במשחק או שאולי מחפשים ארוחה מדהימה גם למי ששומר כשרות וגם למי שפחות?

 

בשלב הזה, כל מה שאתם צריכים לעשות זה לבקר בדף התפריט שלנו, לצור קשר עם אחד הנציגים שלנו ויחד להחליט באיזו מנה אתם מתחילים ואיך אתם מקנחים בצורה הטובה ביותר!

 

כמו כן, עובד מערך המשלוחים שלנו מרגע פתיחת המסעדה ועד שעות הלילה, הפעם אתם מזמינים ואנחנו מפנקים אתכם במנות מדהימות בשעות הפנאי שלכם, בזמן העבודה או אפילו במפגש עובדים או חברים.

 

המבורגר פצץ פרמיום – הצטרפו עוד היום לאנשים שמבינים "מזה המבורגר פצצה".  

CALL ME
+
Call me!
התקשרו עכשיו